OVER ONS | VACATURE |CONTACT | +32 (0)3 740 05 20 | deer@deer.be

+32 (0)3 740 05 20 | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


 Planning


 Dirk De Mulder  -  COO Tarieven & Planning

  dirk@deer.be

 Joeri Gysels  -  Hoofd Planning

  joeri@deer.be

Gavril Dobai - Planning conventioneel, Containerdepot & Fumigaties

  garvil@deer.be

Nordin Kuse - Planning Assistent / Beheer transportdossiers / Administratie douanedepot

  nordin@deer.be

 


Administratie, boekhouding, financiën


 Hans D'Eer  -  CEO - CFO

  hans@deer.be

 


 Dossieropvolging en Facturatie


 Sofie D'Eer  -  Assistent Manager & Facturatie

  sofie@deer.be

 Anja Vergauwen - Facturatie

  anja@deer.be

 


 Onderhoud


 Servain D'Eer  -  Beheer depot

  servain@deer.be

 Pascal D'Eer  -  Garage

  pascal@deer.be

 Michel D'Eer  -  Garage

  michel@deer.be

 

 

Contacteer ons

Velden met * zijn verplicht.

   DEER TRANSPORT + SERVICE , Kasteleinstraat 1, 9150 Kruibeke, Linkeroever

+32 (0)3 740 05 20 | +32 (0)3 744 07 20

E17 - Afrit 16 - KMO zone/ZI ,    Hogenakkerhoek - Zwaluwbeek

deer@deer.be  (gelieve dit mailadres te gebruiken voor prijsinformatie en orders)

DEERTRANS

Kasteleinsstraat 1

9150 Kruibeke | België

Antwerp Port | Left Bank

deer@deer.be

+32 (0)3 740 05 20